Zakelijke club van 100

Onderstaande bedrijven behoren tot de 'Zakelijke club van 100' van VvV Sjirk de Wal:

 

 

Zakelijke club van 100 Website
Adolfs Boat Business www.adolfsboatbusiness.nl
Agrarisch loonbedrijf Frankena & Geuker bv www.frankenawinsum.nl
Alkimon daken en goten www.alkimon.nl
Ambachtelijk Slagersbedrijf B. Stornebrink www.facebook.com/SlagerijStornebrink
Autobedrijf Galema Leeuwarden www.galema.hyundai.nl
Bar Yn 'e Stâl www.ynestal.nl
Baukje - Kapster Oan Hûs

baukjekapsteroanhus.nl

BB Schilderwerken www.bbschilders.nl
BDL Machines Menaldum www.bdlm.nl
Bouwbedrijf Scharringa www.bouwbedrijfscharringa.nl
Bouwservice Tjerk Smeding www.bouwservicesmeding.nl
Café De Posthoorn www.deposthoorndronrijp.nl
Conradi’s Constructie www.facebook.com/conradiconstructie
De Fûke administratiekantoor www.defuke-administratie.nl
DMP Posseth Montage www.posseth.nl
Drogisterij M&M www.facebook.com/DrogisterijMenM
Drukkerij Emka www.drukkerijemka.nl
Engineeringsburo Zuidema www.engineeringsburo-zuidema.nl
Expert Meijer www.expert.nl/franeker
Farm Service bv www.farmservice.nl
FP uw financiële partner www.uwfinancielepartner.nl
Friamco bv www.friamco.nl
Hendriks & Van der Heide Financiële Diensten www.hvdh-fd.nl
Het Parochiehuis www.parochiehuisdronrijp.nl
Jelle Eijzenga Fysiotherapie www.eijzenga.nl
Jellema Specialiteiten www.jellemaspecialiteiten.nl
Kapsalon Nynke www.facebook.com
Koston Noord bv www.kostonnoord.nl
Kraanbedrijf Fennema www.hommefennema.nl
Kunststof Vloeren Friesland www.kunststofvloerenfriesland.nl
LyBo K.I. service www.ki-lybo.nl
Mennema Service & Installatie www.facebook.com
Mijnvormgever.nl www.mijnvormgever.nl
Mobach Piano's mobachpiano.nl
Noord Nederlandse Wikkelcentrale www.wikkelcentrale.nl
Nynke Edelsmid www.nynke-edelsmid.nl
Parketstudio Harlingen www.parketstudioharlingen.nl
ParketvloerShop.nl www.parketvloershop.nl
Pluimveeslachterij W. v/d Meer & Zn. bv www.wvandermeer.nl
R. Feenstra Gevelrenovatie Voeg & Metselbedrijf www.voegbedrijffeenstra.nl
Rijplatenverhuur Deinum www.rijplatenverhuurdeinum.nl
Rosier Greidanus BV Landbouwmechanisatie

www.rosiergreidanus.nl

Sijtsma Noord bv www.sijtsma-noord.nl
Sisa Bouw www.sisabouw.nl
Smeding Jachtservice www.smedingjachtservice.nl
Smids & Schakel accountants en adviseurs

www.smidsenschakel.nl

Toute Reclame www.toutereclame.nl
Ulenburgh adviseurs www.ulenburgh.nl
Van der Weerd installatietechniek www.vanderweerd.net
Van Tuinen Tuinservice www.vantuinen.nl
Zeilen met Daam www.zeilenmetdaam.nl



Wilt u ook sponsor worden? Neem dan snel contact op met een lid van onze sponsorcommissie.

Twitter

Hoofdsponsor:
Subsponsors:
Ontwerp: Mijnvormgever.nl
<h4>sjirkdewal.nl sitemap:</h4> <a href="http://www.sjirkdewal.nl/home">Home</a><br /> <a href="http://www.sjirkdewal.nl/nieuwsoverzicht">Nieuws</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/nieuws">Al het nieuws</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/clubnieuws">Clubnieuws</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/uitslagen">Uit- en verslagen</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/rypstermerke-nieuws">Rypstermerke nieuws</a><br /> <a href="http://www.sjirkdewal.nl/agenda">Agenda</a><br /> <a href="http://www.sjirkdewal.nl/vereniging">Vereniging</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/over-sjirk-de-wal">Over Sjirk de Wal</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/geschiedenis">Geschiedenis</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/informatieboekje">Informatieboekje</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/lid-worden">Lid worden</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/ledenkaatsen">Ledenkaatsen</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/competitiekaatsen">Competitiekaatsen</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/locatie">Locatie / kantine</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/social-media">Social Media</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/normen-en-waarden">Normen en Waarden</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/clublied">Clublied</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/indeling-keurmeesters">Indeling Keurmeesters</a><br /> <a href="http://www.sjirkdewal.nl/organisatie">Organisatie</a><br /> <a href="http://www.sjirkdewal.nl/jeugdafdeling">Jeugdafdeling</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/scholenproject">Scholenproject</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/leeftijdscategorie-en-kleurenkaart">Leeftijdscategorie en kleurenkaart</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/topgroep">Topgroep</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/trainingen">Trainingen</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/kaatskamp">Kaatskamp</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/kaatshandschoen-huren">Kaatshandschoen huren</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/handschoenkeuring">Handschoenkeuring</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/federatiekaatsen">Federatiekaatsen</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/regiowedstrijden">Regiowedstrijden</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/afdelingkaatsen">Afdelingkaatsen</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/afdelingsparturen">Afdelingsparturen</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/resultaten-rypster-kaatsers">Resultaten Rypster Kaatsers</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/jeugdplan-2020">Jeugdplan 2020</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/gedragscode">Gedragscode</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/vertrouwenspersoon">Vertrouwenspersoon</a><br /> <a href="http://www.sjirkdewal.nl/rypstermerke">Rypster Merke</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/programma">Programma</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/merkenieuws">Nieuws</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/merkecommissie2">Merkecommissie</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/rypstermerke-in-beeld">Rypster Merke in beeld</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/twitter-rypster-merke">Twitter Rypster Merke</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/anderen-twitteren-over">Anderen Twitteren over...</a><br /> <a href="http://www.sjirkdewal.nl/fotos">Foto's</a><br /> <a href="http://www.sjirkdewal.nl/sponsoren">Sponsoren</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/algemeen_1530">Algemeen</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/hoofdsponsor">Hoofdsponsor</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/supplier-sponsoren">Supplier Sponsoren</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/supplier-gold-sponsor">Supplier Gold Sponsor</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/zakelijke-club-van-100"><b>Zakelijke club van 100</b></a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/vrienden-van-sjirk-de-wal">Vrienden van Sjirk de Wal</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/bordsponsoren">Bordsponsoren</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/wedstrijdsponsoren">Wedstrijdsponsoren</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/materiaalsponsor">Materiaalsponsor</a><br /> -<a href="http://www.sjirkdewal.nl/club-van-100">Club van 100</a><br /> <a href="http://www.sjirkdewal.nl/agenda-it-butshus">Agenda It Bûtshûs</a><br />