Bordsponsoren

Onderstaande bedrijven behoren tot de 'Bordsponsoren' van VvV Sjirk de Wal:

 

 

Bordsponsoren Website
Aant Betsema Azn Stad Leeuwarden www.betsema.nl
Adolfs Boat Business www.adolfsboatbusiness.nl
Agra Totaal www.agratotaal.nl
Agrarisch loonbedrijf Frankena & Geuker b.v. www.frankenawinsum.nl
Alkimon daken en goten www.alkimon.nl
Ambachtelijk Slagersbedrijf B. Stornebrink www.facebook.com/SlagerijStornebrink
Autobedrijf Edelman www.autobedrijfedelman.nl
Autobedrijf Galema Leeuwarden www.galema.hyundai.nl
Autobedrijf Strikwerda www.strikwerda.nl
Bar Yn 'e Stâl www.ynestal.nl
Baukje - Kapster Oan Hûs

baukjekapsteroanhus.nl

BB Schilderwerken www.bbschilders.nl
BDL Machines Menaldum www.bdlm.nl
Bouwbedrijf Boorsma www.bouwbedrijfboorsma.nl
Bouwbedrijf Scharringa www.bouwbedrijfscharringa.nl
Bouwservice Tjerk Smeding www.bouwservicesmeding.nl
Broersma Schoonmaak www.schoongemak.nl
Café De Posthoorn www.deposthoorndronrijp.nl
Chardon Solutions  
Conradi's Constructie www.facebook.com/conradiconstructie
De Fûke administratiekantoor www.defuke-administratie.nl
DeJe Catering en Evenementenservice www.dejecatering.nl
Dijkstra Assurantiën www.dijkstra-assurantien.nl
DPM Posseth Montage www.posseth.nl
Draaisma Druk & Print www.draaismadruk.nl
Drijver Advies www.drijveradvies.nl
Drogisterij M&M www.facebook.com/DrogisterijMenM
Drukkerij Emka www.drukkerijemka.nl
Dygra Lichtreclame www.dygra.nl
Engineeringsburo Zuidema www.engineeringsburo-zuidema.nl
Expert Meijer www.expert.nl/franeker
Farm Service BV www.farmservice.nl
Feenstra Dakbedekking B.V. www.feenstra-dakbedekking.nl
FP uw financiële partner www.uwfinancielepartner.nl
Friamco b.v. www.friamco.nl
G2 Makelaars www.g2makelaars.nl
Ganzinga Schilderwerken www.ganzinga.nl
Greidanus Winsum Park en Tuin www.greidanusgroen.nl
Hendriks & Van der Heide Financiële Diensten www.hvdh-fd.nl
Het Parochiehuis www.parochiehuisdronrijp.nl
Jansen Pro Office www.jansenprooffice.nl
Jelle de Boer, Keukens op maat www.mijndroomkeuken.nl
Jelle Eijzenga Fysiotherapie www.eijzenga.nl
Jellema Specialiteiten www.jellemaspecialiteiten.nl
Kapsalon Nynke www.facebook.com
Koston Noord B.V. www.kostonnoord.nl
Kraanbedrijf Fennema www.hommefennema.nl
Kunststof Vloeren Friesland www.kunststofvloerenfriesland.nl
Mennema Service & Installatie www.facebook.com
Mijnvormgever.nl www.mijnvormgever.nl
Mobach Piano's mobachpiano.nl
Noord Nederlandse Wikkelcentrale www.wikkelcentrale.nl
Nynke Edelsmid www.nynke-edelsmid.nl
Parketstudio Harlingen www.parketstudioharlingen.nl
ParketvloerShop.nl www.parketvloershop.nl
Paul Drijver www.pauldrijverbedrijfskleding.nl
Pluimveeservice Smeding www.pluimveeservicesmeding.nl
Pluimveeslachterij W. v/d Meer & Zn. bv www.wvandermeer.nl
Projectinrichting Rob Oost www.roboost.nl
R. Feenstra Gevelrenovatie Voeg & Metselbedrijf www.voegbedrijffeenstra.nl
Rijplatenverhuur Deinum www.rijplatenverhuurdeinum.nl
Rosier Greidanus BV Landbouwmechanisatie www.rosiergreidanus.nl
Sijtsma Noord B.V. www.sijtsma-noord.nl
Sisa Bouw www.sisabouw.nl
Smeding Jachtservice www.smedingjachtservice.nl
Smids & Schakel accountants en adviseurs

www.smidsenschakel.nl

Technisch Installatie Bedrijf LAAS  
Thoracc adviseurs en accountants www.thoracc.frl
Toute Reclame www.toutereclame.nl
Ulenburgh adviseurs www.ulenburgh.nl
Van der Weerd installatietechniek www.vanderweerd.net
Van Tuinen Tuinservice www.vantuinen.nl
Veehandel Y. Arendz  
Zeilen met Daam www.zeilenmetdaam.nl

 

Wilt u ook sponsor worden? Neem dan snel contact op met een lid van onze sponsorcommissie.

Hoofdsponsor:
Subsponsors:
Ontwerp: Mijnvormgever.nl
<h4>sjirkdewal.nl sitemap:</h4> <a href="https://www.sjirkdewal.nl/home">Home</a><br /> <a href="https://www.sjirkdewal.nl/nieuwsoverzicht">Nieuws</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/nieuws">Al het nieuws</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/clubnieuws">Clubnieuws</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/uitslagen">Uit- en verslagen</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/rypstermerke-nieuws">Rypstermerke nieuws</a><br /> <a href="https://www.sjirkdewal.nl/agenda">Agenda</a><br /> <a href="https://www.sjirkdewal.nl/vereniging">Vereniging</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/over-sjirk-de-wal">Over Sjirk de Wal</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/geschiedenis">Geschiedenis</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/informatieboekje">Informatieboekje</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/lid-worden">Lid worden</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/ledenkaatsen">Ledenkaatsen</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/competitiekaatsen">Competitiekaatsen</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/locatie">Locatie / kantine</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/social-media">Social Media</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/normen-en-waarden">Normen en Waarden</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/clublied">Clublied</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/indeling-keurmeesters">Indeling Keurmeesters</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/privacy">Privacy</a><br /> <a href="https://www.sjirkdewal.nl/organisatie">Organisatie</a><br /> <a href="https://www.sjirkdewal.nl/jeugdafdeling">Jeugdafdeling</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/scholenproject">Scholenproject</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/leeftijdscategorie-en-kleurenkaart">Leeftijdscategorie en kleurenkaart</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/topgroep">Topgroep</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/trainingen">Trainingen</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/kaatskamp">Kaatskamp</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/kaatshandschoen-huren">Kaatshandschoen huren</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/handschoenkeuring">Handschoenkeuring</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/federatiekaatsen">Federatiekaatsen</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/regiowedstrijden">Regiowedstrijden</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/afdelingkaatsen">Afdelingkaatsen</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/afdelingsparturen">Afdelingsparturen</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/resultaten-rypster-kaatsers">Resultaten Rypster Kaatsers</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/jeugdplan-2020">Jeugdplan 2020</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/gedragscode">Gedragscode</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/vertrouwenspersoon">Vertrouwenspersoon</a><br /> <a href="https://www.sjirkdewal.nl/rypstermerke">Rypster Merke</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/programma">Programma</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/merkenieuws">Nieuws</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/merkecommissie2">Merkecommissie</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/rypstermerke-in-beeld">Rypster Merke in beeld</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/twitter-rypster-merke">Twitter Rypster Merke</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/anderen-twitteren-over">Anderen Twitteren over...</a><br /> <a href="https://www.sjirkdewal.nl/fotos">Foto's</a><br /> <a href="https://www.sjirkdewal.nl/sponsoren">Sponsoren</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/algemeen_1530">Algemeen</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/hoofdsponsor">Hoofdsponsor</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/supplier-sponsoren">Supplier Sponsoren</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/supplier-gold-sponsor">Supplier Gold Sponsor</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/zakelijke-club-van-100">Zakelijke club van 100</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/vrienden-van-sjirk-de-wal">Vrienden van Sjirk de Wal</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/bordsponsoren"><b>Bordsponsoren</b></a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/wedstrijdsponsoren">Wedstrijdsponsoren</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/materiaalsponsor">Materiaalsponsor</a><br /> -<a href="https://www.sjirkdewal.nl/club-van-100">Club van 100</a><br /> <a href="https://www.sjirkdewal.nl/agenda-it-butshus">Agenda It Bûtshûs</a><br />