Nieuwsberichten
Snakeware verbindt zich als Supplier Gold Sponsor aan VvV Sjirk de Wal
Als kaatsvereniging VvV Sjirk de Wal zijn we zeer trots te kunnen melden dat het bedrijf Snakeware zich als Supplier Gold sponsor aan de kaatsvereniging VvV Sjirk de Wal heeft verbonden. Het in Sneek opgerichte bedrijf is gespecialiseerd in digitale marketing en e-commerce voor onder andere de retail en heeft vestigingen in Amsterdam, Groningen, Sneek en New York. Snakeware draait mee op het hoogste niveau in de digitale dienstverlening. Het ontwikkelen van onlinesoftware en services vormen de hoofdactiviteiten van Snakeware, maar het bedrijf is nog steeds bezig zichzelf uit te vinden: verandering is een constante factor.
Als VvV Sjirk de Wal willen we ook graag opereren op het hoogste niveau en zijn we continue bezig met waar we ons als vereniging kunnen verbeteren en op zoek naar waar we ons als kaatsvereniging kunnen onderscheiden van andere kaatsverenigingen. Net als bij bedrijf Snakeware, vinden wij als kaatsvereniging VvV Sjirk de Wal het team belangrijker dan het individu. Passie voor de kaatssport kenmerkt VvV Sjirk de Wal. We kijken uit naar een hele plezierige samenwerking en we hopen in de nabije toekomst samen vele successen op de Fryske kaatsvelden te mogen vieren.
Op de foto van links naar rechts: Lute Pen (voorzitter), Durk van de Witte (lid sponsorcommissie) en de heer A. van der Meer (mede-oprichter en mede-eigenaar van Snakeware)
