Rypstermerke nieuws
Regen smasht volleybaltoernooi in het water
Gisteravond is er van start gegaan met, de Rypster Merke-activiteit, het volleybaltoernooi voor stratenteams.
Helaas gooide het weer roet in het eten en moest er door hevige regenval vroegtijdig een eind gemaakt worden aan een sportieve avond die droog en vol enthousiasme begon.
Na nog geen half uur na het eerste fluitsignaal werden de wedstrijden al stilgelegd, om een kwartier later te beslissen het voor die dag helemaal maar voor gezien te houden.
Of het volleybaltoernooi doorgang kan vinden, met woensdag als extra speelavond, is afhankelijk van wat het weer gaat doen. In de namiddag van vandaag wordt de beslissing genomen, wetende dat de weervoorspellingen voor vanavond niet geweldig zijn. Gaat het door, dan worden de teams om 18:45 uur weer op het voetbalveld aan de Welderingsstrjitte verwacht. Indien afgelasting, dan geldt dit ook woensdags. Houd dus Facebook en Twitter in de gaten voor actuele updates.
Ondanks het weer van gisteravond en ongeacht wat het weer nog gaat doen, Sibo Riewald heeft het bewijs dat er gespeeld is weten vast te leggen. Bekijk het bewijs op onze Facebook-pagina.
UPDATE: Zoals iedereen gisteren via Facebook en Twitter heeft kunnen lezen hebben we besloten, gezien de weersomstandigheden, het toernooi af te gelasten. Volgend jaar nieuwe kansen!